Кохання

Дружина, мріючи відпочити від чоловіка, відправилася у відпустку з дітьми, а чоловікові сказала навіть не приїжджати

Діма з Оксаною останнім часом сварилися кожен день. Діти хворіють і треба лікувати. Робота бачите грошей мало приносить, то у відпустку пора. постійно якісь конфлікти і невдоволення один одним.

– Все, хочу у відпустку на 2 тижні в Туреччину. І щоб нічого не робити. Щоб дітей аніматори розважали. Щоб я могла на пляжі лежати і ні про що не думати – роздратовано і уставше казала Оксана, підмітаючи підлогу.

–Не вийде. У мене роботи завал. – різко відповів Діма.

–Ось саме, що у тебе весь час завал. І я не хочу з тобою їхати, хочу одна з дітьми. Щоб ти за мною не бігав постійно – Оксана почала закипати.

–У сенсі одна? Я тебе нікуди не відпущу. – обурився чоловік.

– Та ти задовбав, я тобі про це весь час кажу! ! – дружина Діми вже майже кричала.

Одна з найбільш великих претензій дружини до її дражайшему чоловіка була в тому, що Діма постійно все контролював. Якщо купувати плаття – то лише те, яке йому подобається. Якщо тварина – тільки яке він схвалить. Якщо дітей лікувати тільки тих лікарів, які сподобалися чоловікові.

Оксана втомилася від гіперконтролю з боку чоловіка, і втомилася від його аргументів, що раз він гроші заробляє, то він сім’єю і танцює. Вона хотіла просто втекти від нього. А Дмитро втомився від того, що дружина постійно ниє і скаржиться, оспорює його рішення і ніколи не підтримує.

Так і жили. Періодично з’являлися серйозні загрози у вигляді розлучення з боку дружини. Діма відпускати дружину не хотів, все-таки його давній друг і партнер у всьому. та й діти повинні рости в повній сім’ї.

Зрештою, дружина не стала питати Діму (хто він такий, щоб забороняти їй? ), і просто поїхала по путівці з дітьми.

Діма був дуже розлючений. Вона знову зробив все наперекір йому. Він зібрався дзвонити їй і висловити все, що думає. Адже вона сама підводить їх сім’ю до розлучення.

Ця історія мого клієнта. Він прийшов до мене за порадою, як йому чинити в таких ситуаціях, коли дружина “відштовхує” його, втікає, постійно скаржиться, що він її дістає.

Дмитро щиро не розумів, як йому поводитися, адже він хотів як краще! Хотів зберегти сім’ю, бути разом, не розділятися. В його розумінні роздільний відпуск – це кінець родині! Початок розвалу відносин.

Я йому пояснив.

1. Якщо дружина говорить “відчепися від мене, не треба мене контролювати” – варто сприйняти її раду буквально. Це не означає, що вона заграє і так само не означає, що їй взагалі не потрібна підтримка чоловіка. Це лише означає, що в найближчим часом жінка хоче займатися своїми справами, щоб чоловік не заважав.

2. Часто у чоловіків, які заробляють значно більше жінок, з’являється відчуття всевладдя і вседозволеності (це неминуче) – і вони починають вимагати “звіту” за всі дії жінки і дітей. Де, що, чому так дорого, так довго, чому не запитали мене і т. д. При цьому він не домовляється заздалегідь, що і як дружина або діти повинні робити, а потім дивується, що вони не слухають його.

Хоча навіть з співробітниками на роботі чоловік має трудовий договір, по якому все чітко розписано і не можна вимагати більше, ніж треба, а співробітники добровільно погоджуються на ці умови. Якщо чоловік хоче отримувати відповіді на свої запитання, йому потрібно домовлятися з рідними, що і хто робить, і чи згодні вони взагалі.

3. Якщо дружина хоче їхати у відпустку одна – іноді це краще, ніж їхати разом, особливо якщо жінка втомилася від постійної “опіки” чоловіка. В сім’ї корисно розділятися і відпочивати порізно. І це навпаки вбереже від розлучення.

Звичайно, якщо дружина хоче на місяць виїхати і не бачити чоловіка, це все одно тривожний дзвінок – значить, вона ДУЖЕ втомилася і їй потрібна перерва.