Город

Брати тільки з дерев’яного лотка! Розкрито головні секрети вибору смачною черешні

Виявляється, потрібно бути дуже уважним, щоб вибрати хорошу ягоду.

Літо – сезон смачних овочів, фруктів і, звичайно ж, ягід. Багато з нетерпінням чекали червня, щоб побалувати себе вже з’явилася черешнею або полуницею, яка лине в магазини  зовсім скоро.

А поки любителі ягід мало не щодня купують одну з найбільш смачних, соковитих і популярних ягід – черешню.

Однак далеко не всі вміють і розуміють, як вибрати хорошу ягоду. Щоб вона була смачною, солодкою, пружною. І щоб ризик отруєння був знижений до нуля.

Російський фермер розкрив головні секрети вибору смачної ягоди.

  1. По-перше, покупцеві варто уважно розглянути зовнішній вигляд черешні. Її хвостики не повинні бути сухими – це говорить про те, що ягода вже дуже стара.
  2. По-друге, хороша черешня має характерно блищати. Якщо поверхня матова або просто блякла, то або ягоду атакував шкідник вишнева муха, або вона оброблена шкідливими хімікатами. І перше, і друге може бути небезпечно для здоров’я.
  3. По-третє, фермер попереджає, що важливо вибрати саме місце покупки ягоди. Він радить купувати черешню тільки в спеціальних магазинах або на офіційних ярмарках. У таких місцях точки продажу укладають договори з постачальниками черешні. І постачальник може гарантувати якість продукції по Санпін. Слід пам’ятати, що у будь-якої партії ягід є спеціальні сертифікати. Їх можна попросити прямо в магазині у продавця, пише канал NEWS. ru на порталі зі слів фермера.
  4. І нарешті фермер радить дотримуватися одного «лайфхака» у виборі черешні. Купувати тільки ту ягоду, яка лежить не в пакеті або пластикових коробках, а у великому дерев’яному лотку.