Діти

Чим малювати дитині або який самий підходящий матеріал для малювання маленьким дітям?

Чим малювати дитині?

Мене часто запитують, який найбільш підходящий матеріал для малювання маленьким дітям?

Або зовсім маленьким, яким ще непросто тримати в руках олівець, ручку чи фломастер.

Так ось моя відповідь – спробуйте дати дитині воскові крейди. Але не зовсім прості, а спеціальної форми. Про них я зараз Вам розповім.

Знаю-знаю, багато хто зараз поморщатся, згадавши нескінченно ламаються воскові олівчики з дитинства, передача кольору яких, м’яко кажучи, залишали бажати кращого.

Отже, зовсім юним художникам, до 4 років, ідеально підійдуть воскові мелки Stockmar, у вигляді блоків або цегли. Чому саме вони, а не олівці, і, тим більше, фломастери? Моя нелюбов до фломастерам родом з дитинства і ось чому. Мені ніколи не вдавалося ними намалювати дійсно щось красиве. Фломастер дає жорстку, однорідну лінію, а колір не змінюється в залежності від тиску. Для мене це щось схоже авторучке, зручною лише для того, що б написати або обвести контур. А от намалювати ними небо, луг, море неможливо. Дитина, звичайно, намагається з властивою йому енергійністю і відкритістю, нервово заштрихувати великі ділянки паперу, чому втомлюється і рука і очей. В результаті цих різких і точних рухів (а вони повинні бути точними, бо потім намальоване фломастером вже не виправити) всередині зростає напруженість і зосередженість. У підсумку малювання перетворюється на працю. Результат зазвичай розчаровує і самої дитини – десь недоштриховал, де-то заїхав за контури, все виглядає начебто кольоровим, а начебто й ні – місцями зрадницьки виступає білий папір. А там, де переборщив – виступає некрасивий брудний колір.

Малювання крейдою – зовсім інша справа. Їх зручно тримати в руці, а заштрихувати великий фрагмент папери можна швидко і без напруги. Чіткі лінії можливі, ледь натиснувши крейду сильніше одним з ребер. Високоякісні фарбувальні пігменти, що входять до складу, дарують насиченість і яскравість. Ретельно продумана колірна палітра заснована на теорії кольору Гете, коли трьома основними кольорами, нашаровуючись один на інший, можна добитися будь-якого кольору і відтінку.

Кольори не поглинають один одного, а світяться крізь шари, тому навіть неточні рухи не вносять ніякої деструкції, навіть навпаки – додають жвавості і руху. Це дає дитині абсолютне задоволення від малювання – як у кольорі, так і в сюжеті. Можливість застосування їх в будь-якому віці необмежено!

Олівці воскові пальчикові і блоками Stoсkmar

Я знаю, що навіть багато дизайнерів використовують матеріали цієї марки для своїх робіт. Крім всіх перерахованих вище достоїнств, можна виділити ще й ось ці, дуже специфічні, які говорять лише на користь цього матеріалу для творчості:

  • відмінно плавляться. До речі, скоро Великдень і ними можна розписати гарячі яйця, віск буде спочатку плавиться, потім застигати і вийде цей блискучий твір мистецтва, під стати робіт Фаберже )
  • ідеально поєднуються з аквареллю – якщо спочатку намалювати ділянки крейдою, а потім заштрихувати фон аквареллю, то намальоване крейдою проявиться, не даючи фарбі вбратися в папір. Це дає можливість намалювати, наприклад, рибок у морі, зірки в небі, квіти на лузі та ще багато всього цікавого.
  • дають можливість використання на будь-якій поверхні паперу та інших матеріалів, таких як дерево, наприклад, цегла, картон.
  • спробуйте ними попрацювати в техніці Сграфіто та енкаустики.

І ще – Ці Мелкине ламаються, не забруднюють і не кришаться. Саме ці якості вже більше 75 років делаютмелкиStockmar кращими у своєму роді.

Воскові Крейди-блоки Stoсkmar

Ще хочу познайомити вас з чудовою лінійкою крейд-камінчиків від Crayon Rocks.

Ці легендарні камінці-крейда створила Барбара Лі, вона американський психолог і багато років працювала зі “складними” дітьми.

Як відомо, таких діток не просто вчити чому-небудь, особливо малювання, але Барбарі вдалося вирішити проблеми утримання олівця, замінивши їх на вже у майбутньому легендарні тригранні камінчики. Їх форма ідеально підходить і для самих маленьких ручок, малюнок виходить яскравий і мальовничий, а що б зафарбувати великий ділянку паперу потрібно значно менше часу і зусиль. Крейду Crayon Rocks абсолютно натуральні і безпечні. Вони зроблені з соєвого воску, який проводиться з соєвих бобів.

Воскові дрібні камінці Crayon Rocks

Всю цю красу можна придбати в , які ось уже багато років радують своїм першокласним асортиментом для творчості та хобі.

Кисті, які не лізуть, яскраві насичені фарби, високоякісні крейди з натурального воску, що віск для ліплення та моделювання, натуральна бамбукова і бавовняна папір, НЕ ламаються, олівці, крейда без пилу для алергетиків дадуть дітям по-справжньому відчути себе творцями. Все це відповідним чином впливає на розвиток усіх почуттів дитини.