Кохання

Йдучи — йди. Як повністю завершити відносини

Важливо непросто завершити відносини, сказавши про це партнерові, але не залишити при цьому якорів, які будуть тягнути тобі (його/її) назад. Ці якорі виявляються не відразу, але сучасно починають тягнути все сильніше, заважаючи таким чином нормально будувати подальше життя без цієї людини.

Якщо ти багато обіт і ти відчуваєш відчуття недомовленості, то, швидше за все, після розставання ти залишатимешся якоря, які будуть шанувати подальшої життя. Іти треба з почуттям і розумінням, що це єдино вірне рішення, а минуле – залишається минулим, яким би воно було.

Якщо ти йдеш від людини, то постарайтеся зробити це, ненаносячи сильних образ

Залишилися після розставання образи якраз і створюють якорі, закладають негативний образ минулого. Втібляже після цього може з’явитися почуття провини, з якого майбутньому, можливо, ти захочеш вийти на контакт, який тобі зовсім непотрібний.

І замість того щоб ця історія поступово закривалася і забувалась, її відлуння будуть продовжувати тліти в душі у шкірного зваса.

Тому важливо підготуватися до розмови та можливості уникнути взаємних претензій тим більше, образ і принижень. Ключове тут: «Я тебе більше не люблю, тому не бачу сенсу підтримувати відносини. Краще розлучитися прямо зараз і мучити один одного».

Швидше за все, кинутому буде легше, якщо ти візьмеш всю відповідальність івину за розставання на себе. Це прояв шляхетності – якщо ти в даному випадку не чекаєш нічого у відповідь (приклад безмірної вдячності до кінця життя зате, що ти «нестан пред’являти претензії, промовчав, хоча міг наговорити ого-го скільки»).

Але тут потрібно бути обережним. Часто людина, яка говорити «Дело невтебе, авомне», теж перебуває віллюзії. Ілюзії про те, що він рятує не тільки собі, але й іншого, що він мудрий і дорослий поруч із нетямущим дитиною, який тепер пропаде. Не треба думати за іншого, думай за себе.

Недумай за іншого людини

Якщо ти прийняв рішення розлучитися, то не потрібно вважати, що партнера не виникало таких самих думок. Можливо його (або її) також обтяжували ці відносини, але прийняв рішення швидше. Можливо, це буде полегшенням для вас обох.

Якщо ж ти суверенністю вважаєш, що саме ти у вашій парі останнім часом дозволяв собі любити – жалю, наприклад – то можливо, це прояв зарозумілості. В цьому випадку ти можеш відчути розчарування: любові немає вже нетільки ти, але й у нього (неї).

І тоді ти може залишитися неприємний якор- бажання отримати схвалення і хоч якісь почуття від людини, яку тисамже кинув. У цьому знову ж таки винні ілюзії: тобі здавалося, що тобі все ще любити, а ти прийняв складне рішення піти, але пофакту ніякої любові до тебе вже не було.

Непотрібно давати помилкових надій

Намагаючись пом’якшити розмову про розставання (або в спробі залишити собі «запасной аеродром»), деякі люди залишають кинутому надію, що все можна було б виправити, що почуття все ще є.

Як би це боляче нізвучало, бажано чітко позначити, що ти більше не любиш, тобі ця історія закрита – ти не хочеш повертатися до неї в майбутньому. Так, в момент розмови це може викликати сильні емоції що убув партнера, але так буде краще для вас обох.

Так що убутий партнера не з’явиться ілюзія про те, що все ще можна повернути (щонайменше, ти не будеш її підживлювати), а відновлення відриву пройде максимально швидко.

Важливо, щоб рішення про розставання було осознаним, і втебе самого не було жодних сумнівів з цього приводу. Будь-яка невпевненість вчасно розмови здасть тобі сумніву, і колишній партнер може трактувати їх як на надію на відновлення відносин у майбутньому. Крім того, тис будеш випробовувати відчуття, що рішення могло бути у твоєму випадку дещо поспішним. Це створить у шкірного звас свій якорь.

У відставанні важливо бути чесним насамперед із самим собою. Це просто, якщо типонімаєш, що робиш все правильно. Якщо тисадостатній і маєш самоповагу, тобі не захочеться, щоб колишній партнер бігав за тобою і провів розмову про розставання в сльозах. Щоб не було ілюзій, не вигадуй, що так добре знаєш, що відбувається в голові і на душі у іншого людини.