Краса

Скільки триває стандартний сеанс лазерної епіляції

– найнадійніший спосіб позбутися від небажаних волосся швидко і надовго. Гладка шкіра на будь-якій ділянці тіла без болю, постійних відвідувань майстра – робота лазерного обладнання і досвідченого майстра.

Суть методу

Імпульс спалаху нагріває меланін, який міститься у волосі. Тепло нагріває, а потім руйнує фолікул, стрижень, що живлять клітини. Так під час гине та частину волосяного покриву, що знаходиться в активній стадії розвитку і проросла на поверхню епідермісу (10-30 % обсягу).

За 10-14 днів загиблі коріння зі стрижнями випадають. Інші цибулини активізуються поступово переходять у зростання, щоб потім їх можна було видалити апаратом.

Час обробки:

 1. Верхня губа, особа, пахви, класичне бікіні – від 5 до 30 хвилин;
 2. Руки, ноги, спина – час сеансу 30 – 90 хвилин;
 3. Комплексне видалення, коли майстер працює по черзі з кількома ділянками.

Сам проходить швидко, буквально кілька хвилин і волосяний покрив стане помітно рідше, світліше. Досить від 3 до 20 сеансів, щоб зробити тіло ідеально гладким.

Переваги

У методу багато достоїнств, так як він безпечний для організму. Промінь проникає всього на 2-3 мм в глибину клітинного шару, не зачіпаючи органи або тканини. Переваги методу:

 • Мінімум обмежень – вагітність або лактація, хронічні захворювання шкіри, онкологія, прийом гормонів, інфекцій в гострій стадії;
 • Немає побічних ефектів – врослого волосся, алергічних реакцій, мікротравм;
 • Результат зберігається до 7 років, у деяких людей назавжди.

Особливо ефективний лазер на невеликих ділянках, таких як особа, простір поруч з губами, шия, пахви. У повного курсу буде невелика вартість, при цьому більше щодня не вищипувати, голити і не терпіти хворобливі відчуття заради гладкої шкіри.

Лазер не тільки безпечний, він благотворно впливає на стан епідермісу. Судинні “зірочки”, пігментні плями зникають після візитів, так як клітини стимулюються до швидкого відновлення.

Як проходить візит

Після огляду, проведення опитування майстер налаштовує потужність, частоту спалахів під особливості організму конкретної людини. Подальші дії:

 • Тест на невеликій ділянці тіла;
 • Визначення больового порогу людини, щоб знизити відчуття печіння за допомогою охолоджуючої насадки або анестетика;
 • Очі захищають за допомогою носіння спеціальних окулярів;
 • Проведення основного сеансу лазерної епіляції.

Шкіра під час роботи лазера повинна бути чистою, з короткими волосяними стрижнями довжиною до 2 мм. Така структура розподіляє імпульс по всьому волоссю, руйнуючи рівномірно фолікул без пошкодження сусідніх клітин.

Розрахунок курсу

На прийомі у фахівець зробить попередній прогноз – скільки візитів знадобиться, час , період відновлення тіла між відвідуваннями клініки. Завжди майстер озвучує діапазон цифр “від і до”, так як на конкретний результат впливають особливості людини. Від чого залежить розрахунок:

 • Структура шкіри (в області пахв, на обличчі, бікіні шкірний покрив більш тонкий);
 • Густота волосяного покриву, товщина стрижнів;
 • Здатність епідермісу до відновлення;
 • Динаміка росту нової хвилі волосяних фолікулів.

Після проведення 3-4 обробок лазером майстер повторно оцінить результат, щоб скоригувати прогноз.

Курс видалення волосся за допомогою лазерного апарату – безпечний інструмент у боротьбі за гарне тіло. При цьому сеанс лазерної епіляції відбувається без травм, робить шкіру оксамитовою на багато років.

Спасибі що прочитали цю статтю! Будемо дуже раді і вдячні Вам, якщо поставите Лайк або напишіть коментар! А також якщо Вам цікавий подібний контент то рекомендуємо підписатися на наш Канал, щоб не пропускати наші публікації!