Успіх

Страх, агресія, апатія. Що чекає людину після ампутації кінцівки

Найбільша проблема з якою стикається людина після ампутації кінцівок, це не прийняття нового самого себе, спостерігається психічна травма , страх і тривога ,страх за своє життя і життя тих, хто його потребує, страх не бути самостійним і самодостатнім , є небажання викликати жалість в очах інших, страх смерті, самотності, втрати роботи і хобі . Є претензії до зовнішнього світу, родичів і лікарів , агресія, захисна реакція на дратівливі питання, апатія , незнання як далі жити , з-за цього багато супутні хвороби загострюються , переходять у хронічні , тому пацієнтам в першу чергу необхідна допомога психолога .

Друга проблема, з якою стикається людина , це нескінченна тяганина з документацією, що вкрай незручно для пацієнта, обходи лікарів , складання акта мтк , отримання інвалідності, перебування у черзі оскільки у них немає коштів ,часу і фізичної можливості, досвіду, це ускладнює їх життя. Часто вони не доживають до моменту набуття інвалідності та протезування, так як процес довготривалий.

Третя проблема полягає в тому, що людина малорухомий, утворюються мозолі , пролежні, загноение тканин, набряки, додатково придбаний вага, фантомні болі ( у людини свербить або болить нога , якої не існує), щоб уникнути додаткових проблем, рекомендована профілактика захворювань суглобів, зміцнення м’язів кінцівок, зміцнення і очищення судин , і носіння протезів ,проведення лікувальної гімнастики і масажу , чим швидше почне повертатися до звичного способу життя , занять спорту ,і носінням ортопедичних конструкцій, тим якісніше і наповненим ,буде його життя.

Не рекомендовано: не МОЖНА ТРИМАТИ КУКСУ в зігнутому вигляді довго, це призводить до укорочення м’яза .

НАЙВАЖЛИВІШЕ в лікуванні будь-яких хвороб ,це визначитися з етапами лікування, довіряти і слідувати рекомендаціям обраного лікаря.