Родина

Хто такий справжній чоловік

Як я вже писала, і повторюся ще раз, головні ми будуємо відносини з самим собою і усередині себе. Коли ми починаємо усвідомлювати свої негативні сценарії і змінювати, перш за все, своє ставлення, свої реакції, свої емоції – світ навколо чудесним чином також починає змінювати фарби.

В попередній статті я .

Тепер давайте розглянемо основні позитивні чоловічі ролі.

Перший спосіб називається Поганий хлопець.

Часто хороших, примірних дівчаток привертає образ хлопчика-хулігана. З ним можна порушити заборони, відправитися в пригоди, відчути адреналін життя. Він бунтар. Цікавий і недоступний, несхожий на оточуючих. Кидає виклик. Ну або просто, не такий, як усі. Наприклад, тому що він вампір))) Як вам Едвард Каллен?

Образ-Поганий хлопець

Другий спосіб Чоловік-Батько.

Турботливий, опікується ним, відповідальний. За ним жінка відчуває себе наче за кам’яною стіною. Для мене це спосіб Джанаки, батька Сіти з серіалу з індійського епосу Рамаяна.

Образ чоловік-Батько

Третій спосіб Чоловік-Герой.

Такий благородний чоловік, люблячий, реалізує мрії, любить створювати свято. Завжди готовий прийти на допомогу. Віддає багато сил і енергії, якщо бачить взаємність.

Для мене, напевно, це герой з фільму Апокаліпсис. Чоловік, який заради своїх улюблених подолає всі труднощі, битиметься з самою смертю і вийде звідти переможцем.

Образ чоловік-Герой

Четвертий спосіб чоловік Суперник. Але мені більше подобається називати його Творець.

Він незалежний, самостійний, самодостатній. Розуміє життя як велику гру. Активно проявляє свою суть. Бачить опору у власних знаннях, уміннях і навичках. У ньому є вогонь творчості або якогось стійкого інтересу. У нього є «справа його життя».

Мені пригадується роль Олексія Трофімова з фільму Офіцери.

Образ чоловік-Творець

І п’ятий спосіб чоловік Партнер. У ньому гармонійно поєднуються всі чотири попередні ролі як сходинки в становленні гармонійної особистості. Він волелюбний, незалежний, активний. При цьому любить себе і свого партнера, знаходиться з ним в абсолютній душевної і духовної синхронності. Відкрито випромінює енергію любові.

Таким ідеальним зразком Партнера для мене є Микола Костянтинович Реріх.

Образ чоловік-Партнер

А для вас, хто найбільш яскраво уособлює ролі Анимуса? Діліться образами, які прийшли до вас під час читання статті.

Мої історії про зануреннях в минулі втілення можна прочитати, використовуючи .

Друзі , не забувайте ставити палець вгору. Це дуже стимулює продовжувати писати для вас.