Родина

Я заробляю в 2 рази більше за чоловіка, тому він готує борщ, а я лежу на дивані! – сказала Віка

Пролунав телефонний дзвінок, у трубці почувся голос мого знайомого приятеля Юрка:

– Привіт! Я сьогодні зарплатню як раз отримав. Коротше, борг тобі хочу віддати і як домовлялися з мене пиво. Приходь до мене, посидимо вип’ємо пивка з рибкою!

Я не став відмовляти, до того ж була п’ятниця і можна було розслабитися. Юра жив недалеко від мене в 5 хвилинах ходьби. Я вирішив забігти ще в магазин і купив ляща до пива (не йти ж з порожніми руками).

Юра працював охоронцем доба через двоє. Зірок з неба не хапав, але була у нього однокімнатна квартира і дружина Віка. Дітей у них не було.

Юра відкрив двері мені і ми пішли на кухню. На столі вже стояли кілька пляшок пива і дві упаковки ставридки, я заразом дістав з пакета ляща і поклав на стіл. При цьому Юра ще готував борщ.

– Розташовуйся! Давай відкривай пивко і можеш ляща свого почати чистити, а я поки закину капусту в борщ! – сказав Юра

Тут на кухню зайшла його дружина Віка, кинула коротко: “Привіт! ” і дістала з холодильника йогурт. І тут на мене накотила хвиля цікавості і я не зміг втриматися від того, щоб не задати питання:

– А чому дружина не готує чоловікові?

– Тому що я заробляю в 2 рази більше за чоловіка! Юра готує, а я лежу на дивані! – з гордістю відповіла Віка.

Юрко зніяковів і знизав плечима, мовляв так і є, а я теж відчув себе ніяково, задавши цей нетактовне питання.

Юра фактично приготував борщ і ми сиділи спокійно пили пиво, закушуючи рибкою, язиком клепають про життя. І тут почувся голос Вікі:

– Юра, зроби мені кави!

Юра відразу заметушився і почав варити в турці кава своїй дружині. Я не став лізти зі своїми порадами в їх життя, але мене напружувало тиск Вікі.

Юра ввічливо запропонував і мені кави, але я показав на пиво і він відніс чашечку кави своїй коханій жінці.

Засиджуватися я не став і пішов у коридор, потихеньку збиратися на вихід.

– Я зараз гроші тобі віддам! – і Юра пішов у кімнату.

У коридорі, у відчинені двері я спостерігав його нахабну дружину. Вона сиділа в кріслі біля журнального столика, на якому стояла порожня чашка кави і лежала пачка сигарет. На ній був яскравий короткий халатик і вона з більшим задоволенням затягувався цигаркою. Я б не назвав Віку красивою жінкою, але щось в ній було. Вона виглядала впевненою, сексуальної і стервозною одночасно.

Вийшовши з під’їзду, я подумав про те, що моя теорія про те, що чоловік повинен заробляти більше дружини все ж близька до істини!