Космос

Ингрессия юпітера тільця. Розширюємо матеріально-ресурсну базу.

16 травня 2023 вогняна планета Юпітер переходить в земній практичний знак Тельця, де пробуде практично цілий рік – до 25 травня 2024.

Юпітер – це планета вектора розвитку, вона пов’язана з такими поняттями як експансія, розширення , розвиток, освоєння нового і вихід за межі. Телець – знак фіксованого хреста і земної стихії, пов’язаний з такими поняттями, як стабільність, стійкість, сталість, надійність, серйозність, практичність, наполегливість, терпіння.

Телець як символічний господар другого будинку гороскопа відповідає за накопичення і володіння ресурсами. Природа Тільця схиляє його до створення і збереження різноманітних матеріальних благ і цінностей. Телець відчуває себе комфортно, коли в неї всього доволі. Для Тельця матеріальні і фінансові питання відіграють дуже важливу роль. Для нього зовсім нестерпно ( і він переносить це гірше інших знаків зодіаку) – жити в нужді , відчувати грошові труднощі , погано харчуватися , одягатися дешево і так далі. Тельцю потрібний антураж, дорогі речі та аксесуари , які підкреслювали б його статус і становище.

Транзит Юпітера по знаку Тельця буде стимулювати нас до зміцнення фінансового становища, бажанням володіти великими ресурсами, робити великі покупки, інвестувати кошти з метою отримання довгострокової ( не сьогочасної) прибутку.

Телець взагалі не любить поспіху і суєти, все робить повільно і грунтовно. Крок за кроком, спокійно просуваючись до своїх цілей, розширює свої сфери впливу і акумулює нові ресурси.

Телець зовні дуже спокійний і його досить важко вивести з рівноваги, але вже якщо його вивести, тоді він як справжній буйвол починає все трощити навколо.

Невеликий відступ: є в мене один знайомий – Телець по Сонцю, досить великий чоловік і дуже атлетично розвинений. Зовнішньо – жартівник, балагур, душа компанії, не помічав ніколи за ним прояв зовнішньої агресії. Але прийшовши до нього додому, мене завжди дивували і вражали вм’ятини по всій квартирі: на дверях, на стінах ( з гіпсокартону), на холодильнику . . і т. д. Я довго не міг зрозуміти, що це таке. . І ось одного разу дружина одного зізналася, що це так Павлик виходить з себе і б’є своїми величезними кулачищами по всьому, що знаходиться навколо. . ( Дорогі ,Тельці, не помічали за собою такого? )

Так от, стосовно до нашої тематики – біржової торгівлі, під час транзиту Юпітера по знаку Тельця , трейдери нерідко скорочують ризики, прагнуть накопичувати і не продавати, замислюючись про довгострокові перспективи. . Але якщо на ринках починається якийсь кіпіш, паніка, тоді Тільця складно утримати , його дії приймають некерований характер і він може наламати дров, не замислюючись про наслідки.

Ось які характеристики дає знаку Тельця відомий фінансовий астролог Реймонд Мэрриман:

Фрагмент з книги: “Основи астрології для біржових рішень”. Р. Мэрриман.

Працюючи з транзитами Юпітера, ми завжди пам’ятаємо основний його правило фінансової астрології:

Під час транзиту Юпітера за певним знаком, у фінансових секторах, які відповідають цьому знаку – справи йдуть значно краще , ніж в цілому по ринку. У той же час можливо і формування піку. Тому закривати позиції ( продавати акції) бажано протягом цього року – коли вони досягнуть пікових значень. Зазвичай купують акції до моменту входження Юпітера знак , і продають – коли він суттєво просунеться по цьому знаку.

Тельцівські сектора : банки, фінансові холдинги, рітейл, великі продуктові торговельні мережі, предмети розкоші , коштовності можуть виглядати краще ринку. До цих компаній має бути підвищена увага і в якийсь момент протягом року ( з травня 2023 по травень 2024) вони можуть обігнати ринок.

Наприклад, акції Ощад ще далеко не вичерпали свій ріст. Зрозуміло, що після травневої дивідендної відсічення вони напевно скорегують, але враховуючи те, що фінансові справи в Ощад йдуть досить добре, він успішно вирішив всі свої тимчасові труднощі і цілком ймовірно за підсумками 2023 року покаже рекордний прибуток. Ну і відповідно високі дивіденди вже в травні 2024 року будуть стимулювати трейдерів до покупок.

Алроса також є кандидатом на те, щоб показати гідний зростання протягом року. Природно зростання не буде і не зможе продовжуватися весь рік, але в якийсь проміжок часу ціна може пристойно спуртануть.

Уважніше тільки варто поставитися до періоду ретро Венери в липні, зазвичай акції Алроси знижуються в такій ситуації.

Найбільш значущі періоди транзиту Юпітера Бичка 05. 23. -05. 24. :

Травень 2023 – формування тау-квадрат з участю Юпітера/Марса/Плутона. Постійні передплатники вже в курсі цього аспекту, докладно в цій статті зупинятися не будемо.

02. 06. 2023 – з’єднання Юпітера з Висхідним Вузлом, цей момент ми теж десь вже обговорювали на сторінках каналу і даний аспект буде пов’язаний з початком нових важливих циклів у світовій економіці, виникненням нових відносин, обставин, появою нової валюти.

Країни груп БРІКС і ШОС активно опрацьовують це питання, створюють необхідну економічно-фінансову платформу для міжнародних розрахунків і швидше за все ближче до літа або на початку літа будуть вже тестуватися транзакції в новій валюті. Та й процес дедоларизації може продовжитися ще більш прискореними темпами.

Наступний важливий аспект – опозиція стеллиума Сонце/Меркурій/Марс до Юпітера в кінці жовтня/початку листопада 2023. І потім в середині листопада 2023 опозиція цього ж стеллиума до Урану.

З’єднання Юпітера і Урана 21. 04. 2024.

Останні 2 аспекту також вимагають підвищеної уваги, проте їх ми будемо розбирати ближче до дат. Як я вже казав, немає ніякого сенсу зараз прогнозувати дуже далеко, ми краще будемо проводити аналіз, бачачи як і в якій якості ринок наближається до тим чи іншим ключовим точкам, і виходячи з розуміння загальноринкової ситуації нам буде набагато простіше зробити прогноз і він буде більш точним.

Всім успіхів у торгах і прибуткових угод!