Кохання

Оповідання «це мій вибір». Частина 2

Кирило завмер на місці. Сталося те, чого він побоювався найбільше на світі. І звинувачувати в цьому він повинен лише себе. Якщо б не пішов на поводу у Аліси, то не опинився б у цій дурній ситуації.

– У двері стукати не вчили? – зло буркнула Аліса. Вона недолюблювала цю стоматологичку Ганну Сергіївну. Ось чого вона приперлась працювати до них в приватну клініку? Залишалася б у першій міській поліклініці. Але немає. А найжахливіше, що директор клініки, Олексій Ігорович, один цій Ганни Сергіївни. І якщо стоматологичка кому-небудь розповість про те, що зараз бачила в кабінеті пластичного хірурга, то і Аліса, і Кирило вилетять з роботи, як пробка з пляшки з шампанським.

Так як в установі діє негласне правило: ніяких особистих стосунків на роботі. Як вважав Олексій Ігорович, у пари бувають як позитивні ноти у відносини, так і негативні. Закохані часто починають з’ясовувати стосунки на людях, залучаючи співробітників і пацієнтів клініки у свої розборки. Що погано позначається на репутації клініки. А це нікому не потрібно, особливо директору, який втрачає прибуток. Тому службові романи були під забороною.

https://www. freepik. com/author/freepik

– Вибачте, що відволікаю, – спокійно відповіла Ганна Сергіївна. Вона не звертала увагу на червону від злості Алісу. Жінка дивилася в очі Кирилу, і від цього медсестра дратувалася ще більше. – Кирило Артемович, я б хотіла отримати консультацію з приводу пацієнтки, яку ви сьогодні прооперували.

– Я вас уважно слухаю, – хірург був уважний і зосереджений. Те, що стосувалося роботи, для Кирила було завжди важливо. Чоловік дорожив своєю репутацією, і нічого не могло згорнути його з шляху.

– Аліса Євгеніївна, ви не могли б залишити кабінет? – запитала Ганна Сергіївна.

– З чого б це? – здивувалась медсестра. Так що собі дозволяє ця стоматологичка?

– А з того, що це лікарська таємниця про стан здоров’я пацієнтки, яка вас жодним чином не стосується, – пояснила жінка.

Кирило пильно спостерігав за Ганною Сергіївною. Хірург був вражений стійкістю і витриманістю жінки. Адже було ясно видно, що Аліса веде себе неналежним чином, і всіляко намагається спровокувати Ганну Сергіївну на відповідні дії, але та навіть бровою не повела на хамські висловлювання медсестри.

– Аліса Євгеніївна, покиньте мій кабінет, – суворо промовив Кирило. Йому не подобалося поведінка жінки. Треба буде поговорити з нею наодинці. – Зараз же! – наказав чоловік, бо Аліса не зрушилася з місця.

Медсестра, примруживши очі, зашарілася. Кирило бачив, що її «зачепила ця ситуація». Аліса мовчки вибігла з кабінету, грюкнувши дверима.

– Ну й характер, – не витримала Ганна Сергіївна.

– Це точно, – кивнув головою чоловік. – Отже, що вас привело до мене?

Ганна Сергіївна пояснила причину свого приходу до нього. Кирило уважно слухав жінку. Несподівано хірург зловив себе на думці, що він «ловить» кожне її слово. Йому подобається, як каже Ганна Сергіївна: який у неї голос, як вона висловлює свою думку. І від цього йому стало трохи страшно, адже таке почуття він відчував вперше.

– Ну що скажете, Кирило Артемович? – зацікавлено запитала жінка.

– Я думаю, що ми повинні дати Марині трохи часу для реабілітації, – задумливо відповів Кирило. – А вже потім вирішувати її проблеми в відлетіли зубами в аварії.

– Я так і думала, – посміхнулася Ганна Сергіївна. – І ще.

У цей момент задзвонив телефон жінки.

– Вибачте, але я повинна відповісти, – збентежено промовила Ганна Сергіївна. – Так, Іллюша, я тебе слухаю.

Кирило робив вигляд, що працює. Але він був весь в увазі, намагаючись не пропустити жодного слова. Несподівано для себе від ніжного “Іллюша” Кирило відчув укол ревнощів. Чоловік насупився: з чого б це раптом? Ніколи такого не було, а тут на тобі – з порожнього місця!

–. ти пообідав? – продовжила розмову жінка.

– Ніби цей Іллюша маленький хлопчик! – подумав зі злістю Кирило. Йому було неприємно, що Ганна Сергіївна так піклуватися про чужому чоловікові.

–. добре, – кинула головою Ганна Сергіївна. – Прийду – перевірю.

– Господи, за ним ще і перевіряти щось потрібно! – продовжував подумки обурюватися чоловік.

– До вечора, – посміхнулася жінка. – Вибачте, – промовила Ганна Сергіївна. – Син після школи віддзвонив.

– Ах, сину, – мовив Кирило. Чомусь він відчув полегшення після слів співрозмовниці. – Так, стоп! – тут же подумав чоловік. – Якщо є син, то значить є і чоловік. Тільки чому у неї немає обручки? – хірург пильно подивився на безіменний палець правої руки Ганни Сергіївни.

– ТаК, продовжимо, – жінка знову була зібрана. – Значить, я чекаю, коли ви дозволите Марині зайнятися зубами.

– Так, – кивнув головою чоловік.

– Я вас почула, – Ганна Сергіївна встала зі стільця.

– Ганна Сергіївна, можна вас попросити? – Кирило підійшов до жінки. – Ви не могли б не розповідати про те, що побачили в кабінеті, коли зайшли? Особливо Олексію Ігоровичу.

– Ви про що? – насупилася жінка. – Я нічого такого не бачила. Тільки будьте обережні в наступний раз.

– Дякую, – посміхнувся чоловік. – Буду.

Ганна Сергіївна вийшла з кабінету. Кирило розумів, що потрапив в негарну ситуацію. Йому чомусь було дуже важлива думка нового стоматолога приватної клініки, де він працював. З Алісою потрібно щось вирішувати. Він усвідомлював, що жінка просто так не піде на розрив відносин. Адже вона ясно дала зрозуміти, що розраховує на «продовження банкету», хоча Кирило її попереджав про несерйозність їх відносин.

Глянувши на годинник, чоловік сів за комп’ютер. Йому потрібно було закінчити паперову тяганину», як він сам це називав, оформлення документів. Як же Кирило цього не любив!

Чоловік голосно втягнув повітря. Ось чому у нього секретаря? Кирило робив операції, а його помічник заповнював за нього всі папери.

– Ех, яке життя у мене б тоді почалася! – мрійливо вимовив чоловік. – А може запитати про це у Олексія Ігоровича, його директора? – подумав Кирило. – А раптом вигорить? Чим чорт не жартує?

Раптово Кирило згадав чутки, які ходили по клініці – Олексій Ігорович узяв Анну Сергіївну не просто так, а тому що вона – його коханка. Чомусь ця думка боляче кольнула його серце.

– Та ні, не може бути, – подумав Кирило. – Не така Анна Сергіївна жінка, щоб бути чиєюсь коханкою. Тим більше в одруженого чоловіка.

В цей момент чоловік встав і підійшов до вікна. Як раз в цей момент Олексій Ігорович проводжав Ганну Сергіївну до її машини. На прощання чоловік, не соромлячись, поцілував супутницю в щоку.

Продовження випливає.