Кохання

Перше побачення

Він і вона познайомилися в мережі, два дуже зайнятих людини. Сучасно, зручно, ефективно. Перша зустріч відбулася в ресторані.

Він

“Хороша. Ось тільки когось нагадує. Де я бачив її раніше? Не манірничає, не ламається. Відразу видно, розумна. Одягнена зі смаком, все, що треба показала, що не треба заховала. На ноги би ще подивитися, раз не виставляє, стало бути, нічого особливого.

Але очі! Як у левиці. А пальці! Тонкі, витончені, з непомітним манікюром. Волосся свіжопофарбовані. Готувалася. Напевно, купу статей прочитала на тему: Як виглядати на першому побаченні, якщо хочеш серйозних стосунків.

Напевно і курячу грудку, не просто так замовила. У рибі – кістки, м’ясо – ознака агресивності, овочі – придуркуватості, морепродукти – меркантильності. Все продумала до дрібниць. Люблю розумних жінок! Цікаво, на чому вона проколете?

В анкеті писала, що працює в сфері HR. Цікаво де? Якщо в держкомпанії, було б непогано. Треба запитати про вакансії. Може, поради по кар’єрі які-небудь дасть? Хоча ні, рано. А то ще вважатиме за невдахи.

Чомусь я саме такий її і уявляв. Зовні холодна, а всередині відчувається вогонь, он, як очі горять! Відразу видно, подобаюся. Хоча, можу й помилятися, жінок не зрозумієш. Відразу запропонувати або в наступний раз? “

Вона

“Ну точно, як я хотіла. Видний, стриманий, з освітою. Робота престижна. Квартира у центрі, навіть, якщо в іпотеку, все одно непогано, значить, є з чого платити. Дивиться сміливо. Доглянутий. Цікаво, хто йому костюм гладив? Невже сам?

Писав, що живе один. Цікаво, чи є у нього діти чи ні? Питати поки рано, раптом хвора тема. Не треба напружувати.

Замовив сухе, непитущим прикидається. Це питання треба прозондувати. Алкоголіка мені точно не треба. Але по обличчю видно, що не зловживає. Замовив м’ясо, значить, не з прихильників ЗСЖ. Хоча виглядає підтягнутим, на бігуна схожий.

Ось тільки руки його мені не дуже подобаються, дуже гладкі. Хотілося б, щоб чоловік щось вмів робити руками. А то я замучилася з цими кранами, розетками, вимикачами. Заради кожної дрібниці – слюсаря викликати і гроші платити.

Цікаво, що він розуміє під серйозними намірами? Зустрічі два рази в тиждень або з’їхатися запропонує? Ну вже ні, більше я такої помилки не зроблю, тільки час втрачати.

Цікаво, куди після ресторану запросить. Впевнена на 100%, що викличе таксі і скаже, що приємно провів вечір. Потім пропаде дня на два типу: не дуже то й хотілося. А на наступному побаченні почне робити легкі натяки. Як все передбачувано!

Але ж чоловіка не дізнаєшся, поки не прокинешся з ним вранці. Навіщо ці ритуальні танці? А хочеш чи ні з ним заснути, зрозуміло відразу. Хоча не завжди. Поки не зрозуміла, треба поспостерігати. Когось він мені нагадує”.

Вони

Дивилися один на одного і думали: “Зжерти то зжеру, а от чи зможу переварити? “