Краса

Промаслення рук в кінці дня: розслабляємо шию, омолоджуємо шкіру рук, витрачаючи 10-15 хвилин

Для промаслення вам не потрібно купувати ніяких додаткових масел, якщо у вас є соняшникова або оливкова олія, то можете використовувати його. Але, промаслення тіла, обличчя, рук і ніг – це не найпопулярніша з практик, але зовсім не означає, що неефективна. Іноді, в кінці дня тільки на це сил може і вистачити. І, мало хто взагалі може подумати про те, що робота з областю рук може дати хороший ефект, позитивно позначитися на стані плечей, шиї. Адже не тільки сама шия і плечі в кінці дня отримують досить велике навантаження, але і руки отримують велике навантаження. Плюс, до всього іншого можна відзначити, що саме руки дуже часто видають вік людини, так як суха шкіра рук має особливість – це низький жировий шар, який захищає шкіру рук від впливу негативних факторів навколишнього середовища, чому нерідко шкіра рук дуже швидко старіє, змінюється , на ній швидко з’являються пігментні плями і зморшки. Але, як допомогти з промасливаниями своїй шкірі рук? І як це може допомогти шиї і області плечей? Давайте дивитися.

Насправді існує багато технік роботи з маслом на тілі, наприклад, той же масаж абхъянга, який також виконується на основі різних масел, до можна робити практику трохи простіше і це вже буде промасленням. Відомо, що масла не тільки насичують шкіру рук корисними жирами, вітамінами краси і здоров’я А,Е і В, але і зволожують її, роблять шкіру більш еластичною, підвищується рівень її вологи, а також зменшують лущення, пігментацію і підвищує захисний шар шкіри. Це в першу чергу важливо для сухої шкіри рук на якій захисний шар дуже слабкий і вона дуже швидко видозмінюється, втрачає зовнішній вигляд. З цим більш-менш зрозуміло, але що там все – таки з областю шиї і плечей?

Згадаймо про те, що тепле масло чинить на тіло еффект, воно знімає напругу і з тонус м’язів. І для області рук це досить важливо і корисно, якщо ми хочемо допомогти своїй шиї, зоні плечей. Справа в тому, що у нас в області рук знаходяться фасціальні лінії, іншими словами групи м’язів, які пов’язані між собою єдиним фасциальні шаром. Це в свою чергу потрібно, щоб ми з вами могли виконувати єдині активні або статичні функції. В області рук В свою чергу проходить лінія, яка починається від кінчиків пальців рук і проходить до області задньої поверхні шиї, плечей.

Чому навантаження не тільки на шию йде з нижчих відділів, але ще і від кистей рук, області передпліч і плечей. А значить, розслаблює м’язи рук ми допомагаємо одночасно ще й своїй шиї, зоні плечей. Добре подібного роду практики поєднувати з простими вправами. А ще масло через шкіру витягає деяку кількість продуктів обміну речовин. Але, саме ми говоримо про промасливании. Як же робити цю практику?

Перед тим, як про це говорити відзначимо, що при наявності проблем про будь практику варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити промаслення рук і яке масло для цього вибрати?

Все не так вже й складно, а для того, щоб зробити промаслення ми вибираємо будь-яке масло, яке є у вас вдома, найчастіше це звичайно соняшникова або оливкова олія. Трохи нагріваємо масло в мисці з водою,

  • Нагріте масло наносимо на руки.
  • Ви можете нанести масло тільки на кисті рук, але якщо зможете, то наносите його на руки до ліктів або плечей.
  • Після чого накрийте руки рушником, щоб не забруднити простір поруч з собою.
  • І чекаємо 10-15 хвилин. Довше 20 хвилин тримати масло на шкірі не варто.

Після чого масло змивають м’якими доглядовими засобами або меленої вівсяним борошном. Повторюють кілька разів в тиждень.