Краса

Очищення шкіри обличчя

Гарне обличчя – це, насамперед, чисте обличчя. Для здорової доглянутої шкіри характерний рівномірний колір, відсутність жирного блиску, запалень і лущення, ледве помітні пори і гладка м’яка на дотик поверхню. Незалежно від того, який у вас тип шкіри домогтися такого результату можна. Просто для одних це буде простіше, а для інших-складніше.

Правильне очищення шкіри обличчя – запорука її здоров’я

Для догляду за шкірою обличчя обов’язково очищення, зволоження, живлення і захист. Щодня ми виконуємо не всі ці дії, крім очищення.

Очищення шкіри обличчя – це основа турботи про свою зовнішність.

Види очищення

Очищення шкіри обличчя має бути щоденним. Робити його потрібно вранці і ввечері. Вранці ми прибираємо з особи наслідки сну і готуємо шкіру до нанесення зволожуючих і захисних засобів. А ввечері необхідно позбутися від косметики і наслідків денної активності і підготувати шкіру до сну.

Те, яким способом очищення ефективніше виконувати безпосередньо залежить від типу шкіри. Нормальну шкіру досить вранці і ввечері очищати за допомогою гелю для вмивання. Такий тип шкіри легше всього переносить воду і мильні речовини. Для очищення сухої шкіри краще використовувати молочко.

А жирна шкіра, крім очищаючого гелю, потребує додаткової допомоги тоніка. Для такого типу шкіри властиві розширені пори. Вони сильніше забиваються, тому їх потрібно ретельніше очищати. Це сприяє їх звуження і поліпшення стану шкіри.

Але і цього не достатньо, для сяючої чистоти шкіри. Щотижня потрібно робити генеральне чищення.

Способи глибокого очищення шкіри обличчя

Очищення фруктовими кислотами – це і щадний пілінгі зволоження, і підживлення вітамінами. Такий метод використовують у салонах, але і вдома його можна з успіхом застосовувати. Нанесення на обличчя різних пюре з свіжих фруктів кращий спосіб почистити обличчя влітку.
Якщо немає ніяких алергічних реакцій на косметичні засоби, то щотижневе застосування готових скрабів і очищаючих масок підійде ідеально.

Чудовим очищаючим ефектом володіють маски з глини. В залежності від потреб шкіри і її типу вибирається колір глини: чорна, біла або блакитна. Вона з’єднується з водою або, наприклад, оливковою олією.

Розвівши глину до консистенції сметани, її наносять тонким шаром на обличчя і чекають висихання.

Дія такої маски має подвійний результат – очищення й оздоровлення. Глина абсорбує і видаляє все непотрібне з шкіри, а віддає їй корисні мінерали.

Для очищення шкіри обличчя народними засобами використовують кавову гущу. Її можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні зі сметаною, якщо потрібно очистити шкіру більш дбайливо.

Глибоке очищення буде якіснішим, якщо шкіру попередньо розпарити. Пори розкриваються і забруднення видалити легше. А поживні речовини розпареного поглинаються шкірою краще. Це можна зробити декількома способами: парові ванночки або похід в сауну або лазню.

Другий спосіб ефективніше, так як сприяє оздоровленню організму в цілому. А, як відомо, шкіра обличчя-це дзеркало всіх наших проблем зі здоров’ям.