Спорт

Сидячи в машині, я намагаюся робити розминку: 5 легких, але ефективних вправ

Коли немає часу гарненько розім’ятися, можна спробувати невеликий комплекс вправ в машині, наприклад, якщо ви когось чекаєте. Пару хвилин можна провести з користю для здоров’я. Якщо ви вирішили куди-небудь поїхати далеко, то ці вправи допоможуть вам не задубеть.

Сьогодні розповім про 5-ти вправах, які розімнуть ваше тіло сидячи за кермом. Але ви повинні розуміти, що ці вправи ні в якому разі не можна виконувати під час їзди.

1) “Кішка”

Руки треба зчепити в замок і витягнути вперед. Спина повинна бути округлена. Виверніть замок і одночасно з цим вигинайте спину, як кішка. Це вправа корисно спини і хребта.

2) Підйом плечей

Коли ви довго сидите в машині, у вас сильно напружується не тільки шия, а й плечі. Сядьте рівно і дивіться вперед. Почніть піднімати плечі максимально високо і в цьому положенні затримаєтеся на кілька секунд. Потім повільно опускайте плечі, при цьому витягуючи шию вгору. Так, ви відчуєте приємне розтягнення. До речі кажучи, шия завжди повинна бути прямою. Раджу зробити 5-10 повторів.

3) Потягування сідниць

Підніміться на сидінні і тримайте сідниці з стегнами напруженими. Намагайтеся так просидіти близько 10-15 секунд.

4) Розтяжка ніг

Поставте ноги на носки, і напружте м’язи литок. Старайтесь протриматися близько 30-40 секунд.

5) Стискайте руки

Це найпростіше вправу на руки. Просто стискайте кермо. Міцно стисніть його, протримаєтеся в такому положенні 5 секунд і повільно розслабте руки. Повторіть близько 10 разів. Головне не зламайте кермо!

На закінчення хочу сказати, що легка розминка – це відмінне рішення, щоб розслабити себе і своє тіло. Не забувайте, що під час їзди такі вправи протипоказані.