Кохання

Як зробити перше побачення незабутнім

Прийнято вважати, що для успіху першого побачення потрібно здатися людині краще, ніж ти є насправді, тобто пустити йому «пил в очі». Проте, психологи відзначають, що це неправильна позиція для першої зустрічі з вподобаним людиною. Набагато мудріше показати себе з кращого боку, але не привласнювати собі якості, яких у вас немає. Адже в стосунках ви вже не зможете щось приховувати від коханої людини, так чи не краще відразу охарактеризувати себе перед ним справжнім?

Перше – дуже трепетний момент, як для чоловіка, так і для жінки. Щоб зробити його незабутнім варто придивитися до своєї обраниці – що їй подобається, який дозвілля віддає перевагу і т. д. І при виборі місця для побачення виходити з цього.

Однак, якщо трапилося так, що ви не впевнені в її захоплення, то варто зробити побачення ідеальним зі своєї точки зору. Таким чином, ви покажете їй істинного себе і свої ідеали, а вона зможе вирішити, наскільки ваші смаки схожі.

Наприклад, якщо ви захоплюєтеся кінематографом, то можна запросити її на кінопрем’єру, яка завершиться походом в ваш улюблений ресторан. Якщо ви любите тривалі прогулянки, то обов’язково запросіть її на променад по улюбленому парку, не забуваючи розповідати цікаві факти про цьому місці або забавні історії з вашого життя, які якось пов’язані з цією місцевістю, наприклад, історії з дитинства. Варіацій може бути безліч, головне правило тут – зробити зустріч незабутньою і приємною з вашої точки зору.

Також варто приділити увагу своєму туалету. Вибираючи одяг для першого побачення, подумайте про її доречності у обраному місці для дозвілля, тобто не варто надягати сорочку і краватку для походу в кіно або парк. Краще надіти щось звичайне з вашого гардеробу, переконавшись, що колірна палітра одягу вам йде. Пам’ятайте, одяг повинна приховувати ваші недоліки, але підкреслювати ваші достоїнства.

Так і з розмовою на першому – уникайте тих, які можуть показати вас не з кращого боку, цікавтеся думку вашої пасії з порушених питань, не перебивайте – умійте слухати свою співрозмовницю. Це не буде «пил в очі», проте допоможе вам справити хороше враження на дівчину.

Якщо ви творча людина, то хорошим варіантом для першого побачення може стати похід на майстер-клас з живопису, музиці або дегустаційний вечерю. Навіть якщо ваша обраниця далека від мистецтва або кулінарії, їй може бути цікаво освоїти нове захоплення.

Також є ідеї для побачення, від яких варто відмовитися, наприклад, запрошення до себе додому. Така фрустрація подій може здатися занадто наполегливій дівчині, тим більше, що вона просто може злякатися йти в гості до полузнакомому людині. Краще вибирати громадські місця, щоб вам обом було комфортно на першій зустрічі.

Також не варто відразу запрошувати пасію на екстремальні види дозвілля – наприклад, прогулянка на велосипедах або квадроциклах. Таке дозвілля може і подобатись дівчатам, однак, не на першій зустрічі. Тим більше може виявитися, що за станом здоров’я вона не може дозволити собі таке проведення часу.

При запрошенні на побачення будьте наполегливим, але не дуже. Багато людей помилково вважають, що під напором будь-яка дівчина готова здатися. Але це не так. Тиск може злякати молоду особу, так і не давши вам шанс показати себе.