Кохання

Як я пішла з роботи в офісі без підтримки чоловіка і батьків?

Сьогодні продовжу свою розповідь про те, як я прийшла в стилістику і вийшла на хороший заробіток без чиєї-небудь допомоги і підтримки. Про те, з чого раптом я взагалі вирішила піти з офісної роботи в “нікуди”, вже розповіла .

Закінчила попередню частину я на те, що чесно задала собі питання: якби у мене було безмежна кількість грошей, то чим би я займалася? Відповідь прийшла сама собою. Це був стиль, все, що пов’язане з красою і модою.

І тому я вирішила закінчити курси за стилем, на аванс купила курс в розстрочку, але нікому про це не говорила. Мені було соромно, що провчившись 5 років на комерційній основі, я не пішла за професією або на стабільну роботу, як було прийнято в сім’ї.

Мене не покидало відчуття, коли ти ніби одна в сім’ї пішла проти системи. Було страшно, але дуже цікаво.

Курси я закінчила дуже навіть успішно. За те, що я була найкращою ученицею на курсі, мене запросили стати стилістом торгового центру. Звичайно, я погодилася, щоправда працювала безкоштовно, але зате зрозуміла, що це моє, і вже через кілька місяців вирішила піти з роботи. Чоловік крутив біля скроні: як можна піти зі стабільного заробітку туди, де ще немає ніякого доходу? Батьки взагалі не розуміли, чим займається стиліст і як на цьому можна заробляти.

Мені дуже хотілося відчувати цю підтримку від близьких, мені здається, так я б швидше досягла успіху, але, на жаль, було по-іншому. Іноді мені здавалося, що я одна в цьому світі, але я знайшла опору всередині себе і почала рухатися. Зараз я розумію, що моєю мотивацією було – довести всім, що у мене вийде.

Але я зважилася, бо розуміла що хочу приділити цьому більше уваги. Так як я ще й мама, я часто тягала дитини за собою на зйомки, якісь консультації з клієнтами. Було дуже складно, я працювала 24/7, у мене не було помічників. Я як сліпе кошеня не знала, куди йти, і куди мене це призведе.

Тоді ж я зрозуміла, що мені потрібно відразу починати рухатися вперед. Стала вести блог, і після нього у мене з’явилися перші клієнти. І тільки коли я почала заробляти так, як на роботі в офісі, з’явився результат – чоловік став приймати мою професію і підтримувати.

А коли мій дохід у багато разів вже перевищив офісний, і мене стали запрошувати на федеральні канали, а мої роботи публікувати в глянці, то і вся решта сім’я стала сприймати професію стиліста всерйоз.

Тому, дівчата, якщо вас зараз не підтримують, то вихід один – брати і робити. Разом з вашими результатами прийде і віра в вас і ваш вибір. Тому що коли у нас нічого немає – у нас є ми самі. Згодні?