Космос

Зоряне Євангеліє

Протягом століть астрологи пророкували майбутнє, використовуючи Зодіак і його ряд планет, зірок і сузір’їв. Звідки вони взяли таку ідею? Що таке астрологія? І яке можливе відношення це має до Біблії? До християнства? Нам нагадують християнські проповідники, що астрологія – зла і збочена релігія. Астрологія дійсно є самим древнім ідолопоклонством, і в такому вигляді його по праву слід розглядати як сатанинське. Однак задовго до того, як з’явилася астрологія, існувала стародавня астрономія, яка мала справу з абсолютно іншим посланням. У ньому, як у годинах з боєм, закладено первісне пророцтво і про Першому, і Другому пришестя Месії, і про великі події між цими двома Подіями. Продовжуємо нашу серію – .

Якщо б люди могли зрозуміти хоча би первісне пророче послання, дане в давніх назвах зірок і сузір’їв, ніхто б не став по незнанню захоплюватися астрологією. Істина дійсно звільнив би людей від цього древнього ідолопоклонства. Згідно Флавіа Йосипу, єврейського історика I століття, Сет, син Адама, винайшов «ту особливу мудрість, яка стосується небесних тіл і їх порядку» («Старожитності», Книга I, Розділ 2, Параграф 3). Задовго до розвитку астрології Бог вклав Своє початкове послання у сузір’я і їх хід.

Кожна язичницька релігія протягом всієї історії – не що інше, як збочення цієї початкової, справжньої історії. У часи Вавилонської вежі нечестиві люди спотворювали первісний послання Бога і надавали сузір’ях щось зовсім інше, ніж те, що задумав Бог. Згідно з Буття 1:14, Бог створив сонце, місяць, планети і зірки з чотирьох основних причин, три з яких полягали в тому, щоб дати людству метод вимірювання часу – і – тобто особливо .

Наприклад, дні тижня у багатьох народів названі на честь сонця, місяця і п’яти планет. Хоча зірки в основному були нерухомими, ці сім стародавніх планет-мандрівників, про яких так багато пише Енох – ні. Вони рухалися по небу з дивовижною точністю, виписуючи складні траєкторії. Неділю було названо на честь сонця; Понеділок був названий на честь місяця; Вівторок отримав свою назву від давнього англосаксонського слова, що позначає Марс; Середовище, або день Водена, була названа на честь планети Меркурій; Четвер, або день Тора, був названий на честь Юпітера; П’ятниця отримала свою назву від англосаксонського слова, що позначає Венеру; а Субота була названа на честь Сатурна.

Основні підрозділи сузір’їв

Є дванадцять основних сузір’їв, якими обчислюються місяцями в році. Кожен місяць Сонце входить в різні сузір’я. Місяць була створена для рахунки цих місяців. Фактично, слово «місяць» є похідним від терміна «луна» (місяць). Спочатку зірки були розділені на 48 сузір’їв – 12 основних сузір’їв з 36 деканами або сидерическими бічними частинами. Крім того, зірок були дані певні імена, багато з яких збереглися протягом всієї історії.

Псалом 146: 4 нам сказано, що Бог назвав зірки: «обчислює кількість зірок; всіх їх називає їх іменами».

І знову в Ісаї 40:26 пророк писав: «Підніміть очі ваші на висоту небес і подивіться, хто створив їх? Хто виводить військо їх рахунком? Він усіх їх називає по імені: з безлічі могутності і великій силі в Нього ніщо не вибуває. “

Так хто ж спочатку назвав зірки? І ці назви в цілому не змінилися за тисячі років, і надзвичайно схожі у різних народів планети. Коли цар Давид писав: «День дню передає слова, ніч ночі відкриває знання», він, можливо, мав на увазі значення назв зірок. Хоча більшість людей нашого покоління не знають цих давніх імен, Давид і його сучасники знали. На його рідною мовою івритом назви зірок зазвичай використовувалися в месіанських пророцтвах.

Кеннет К. Флеммінг у своїй книзі «Голос Бога в зірках» писав:

«Сам Бог несе відповідальність за назви зірок. Він не довіряв цю задачу Адаму, як у випадку з присвоєнням імен тваринам. Протягом перших 2500 років історії людства, до того як писемність стала широко розповсюдженою, ці знаки на нічному небі мали особливе значення. Вони проголосили славу Божу, побачену по-настояшему в пришестя Спасителя» (стор 23).

Початок почав

Оскільки великі сузір’я (про які ми говорили в публікації) розповідають історію Євангелія, ми повинні визначити, з чого слід почати наше вивчення. У ідолопоклонницьке релігії астрології першим сузір’ям вважається Овен. Ідолопоклонство, однак, діаметрально протилежно великого послання Бога про порятунок. Отже, початкове сузір’я повинно бути на 180 градусів протилежний Овну. Євангеліє в зірках починається з Діви, і закінчується Левом – Ісусом Христом, пророчим Левом з коліна Юдиного.

Стародавні єгиптяни позначили початок небесної череди з Дівою, коли побудували сфінкса, що стояв на схід від великої піраміди Гізи. На ньому зображена голова жінки на тілі лева, що вказує на те, що стародавня карта зоряного неба починалася з діви і закінчувалася левом. Пророчо Діва представляє Перше пришестя Христа, а Лев вказує на Друге пришестя. Послання починається у Віфлеємі і закінчується поверненням Христа!

Акт перший з трьох

Сюжет зоряного євангелія нагадує п’єсу в трьох актах. Перші чотири головних сузір’я і їх бічні частини складають Акт Перший, який закінчується тим, що Дракон втрачає своє високе положення в арктичному регіоні. Другий акт охоплює історію Козерога, Водолія, Риб і Овна і закінчується Цетусом (морським чудовиськом), підіймається з моря. У третьому акті розповідається історія Тільця, Близнюків, Рака і Лева, а завершується знищенням Гідри (багатоголове змії, морського чудовиська, про який пише Іов).

Стародавня карта зоряного неба обертається навколо історії Спасіння. В Зодіаку немає нічого про Створення світу, Потоп, Законі, скинії або храмі. Всі послання, яке пронизує древні сузір’я, дає нам розуміння Спасіння Божого. У першому акті розповідається про прихід Спасителя; Другий акт присвячений епосі церкви; а третій акт відкриває нам Його Друге пришестя.

Значення Діви

Сузір’я Діва нагадує нам про Боже самому першому обіцянці спасіння, даному в самому початку, в день гріхопадіння, в Буття 3:15. Саме в Едемі Бог сказав звабнику-змію: «і ворожнечу покладу між тобою і між жінкою, між насінням твоїм і між насінням її воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п’яту».

Той факт, що сузір’я називається Дівою, нагадує нам про Ісаї 7:14: «тому Господь Сам дасть вам знака: ось Діва в утробі зачне, і народить Сина, і наречуть ім’я Йому: Еммануїл».

Традиційне зображення зоряної Діви – це жінка з колоссям пшениці в лівій руці і гілкою в правій руці. Найяскравіша зірка в сузір’ї знаходиться в зерні пшениці. Зірка називається Spica, що на латині означає «гілка». Поряд з гілкою в її правій руці ми згадуємо Ісаї 4: 2: «В той день галузь Господа з’явиться в красі і честі, і плід землі – у величі і слави». У Старому Завіті наш Спаситель названий «Отрослью Иессеевой. . . коренем із сухої землі». Пророк Захарія також назвав Його «Отрослью».

Є три зоряних побічних елемента, які допомагають розповісти історію Діви, складовою в загальній складності чотири сузір’я. Є Кома – Діва з новонародженим сином; Ботес – великий уродженець; і Центавр – лучник. Слово “кома” означає “бажаний”, оскільки дитина на колінах матері представляє бажане, бажання жінок, бажання всіх народів всіх століть – довгоочікуваного Месію – Бажання Століть! Ісая пропонує ще один уривок з Писань, який ідентифікує цієї дитини. Він написав: «Бо дитя народилося нам – Син даний нам; владарювання на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру» (Ісая 9 : 6). Так, діва з Ісаї 7:14 народжує сина, Еммануїла – «Бог з нами! »

Значення Boötes

Ботес зображений у вигляді пастуха, несучого жезл, і женця, що несе серп. Це Насіння жінки, який прийде, щоб зібрати великий урожай. Слово Boötes означає «Прийдешній». Інша назва Сузір’я походить від зірки у лівому коліні Пастуха. Його називали Арктур, що означає «Він іде».

Значення Центавра

У стародавній зоряній карті Кентавр зображений наполовину людиною, наполовину конем. Однак це не вихідна концепція сузір’я. Ім’я Центавр просто означає «дві природи». Очевидно, це ставиться до того факту, що, оскільки Насіння жінки було «народжений від діви», воно не було насінням чоловіки. Таким чином, дві природи Ісуса Христа являють собою поєднання людяності і божественності. Він – Бог, втілений в людську плоть, і тому Його по праву можна назвати Еммануїл, що означає «Бог з нами».

В Буття 15 розповідається про Авраама і заповіті, укладеному з ним Богом. Буття 15: 5: «І вивів його надвір та й сказав: подивися на небо і порахуй зірки, якщо ти можеш порахувати їх. І сказав йому: стільки буде у тебе нащадків». Звістка, написана зірками, відноситься до «насіння» Авраама. Розповідь про зірки і нумерація зірок являють собою пророче послання про прийдешнє Спасителя світу. Ісус Христос є вищим виконанням цього великого послання. Діва і супроводжуючі її зоряні фігури представляють собою початок історії зі знищення насіння змія і спасіння людського роду.

В 12-й главі Одкровення Діва зображена одягненої в сонце з місяцем під ногами, народжує Месію. Це говорить нам про те, що Його народження припадає на час, коли сузір’я Діви приховано сонцем, а нова місяць з’являється під її ногами! Діва представляє як будинок Ізраїлю, так і Марію.

Значення Ваг

Наступне велике сузір’я – Ваги. Це сузір’я пов’язано з двома древніми історіями. Перше зображення Терезів було зображенням лампи – вказівкою на світильник у священній менорі. На деяких давніх малюнках Скорпіон зображений намагаються схопити світильник. Лампа позначає природу «насіння жінки», яке знаходиться прямо під ногами Діви. Скорпіон хоче вразити світильник. Скорпіон, як ми побачимо, являє собою «насіння змія». Це перше зображення конфлікту між насінням жінки і насінням змія.

В інших культурах Ваги зображувалися на манер ваг. Ваги представляли стан людства після падіння Адама. Пророк Даниїл так пише: «ти зважений на вагах і знайдений дуже легким» (Дан. 5:27). Знак Терезів протягом століть асоціювався зі справедливістю і порядком. З цієї причини цей символ часто використовувався на будинках, де розташовані суди і юстиції. Хіба це не характеризує людство? Ми всі винні перед великим Суддею. У знаку Терезів є дві головні зірки, які розповідають історію пророцтва.

На одній стороні ваг є зірка по імені Зубен Аль Генуби. Це означає «недостатня ціна». Безсумнівно, це вказує на ціну, яку людина може спробувати заплатити за спокуту. Неможливо отримати спасіння добрими справами, бо ціна недостатня. Однак на іншій чаші ваг знаходиться зірка по імені Зубен Аль Чемали, що означає «покриває ціна». Це зображення ціни, сплаченої за спокутування Христом грішника. Сузір’я Терезів супроводжується трьома зірковими побічними елементами, які допомагають розповісти історію про ціну спокутування. Але про це – в нашій наступній публікації, сподіваюся вже завтра.