Родина

Зробив дружині таємний подарунок у вигляді букету троянд. Будинку кольорів не побачив, а відкривши її телефон – зрозумів, що в неї є інший

На жаль, наше життя будується не тільки з позитивних моментів, але і життєвих прикрощів та невдалих збігів обставин. Ми з дружиною жили разом 3 роки. У неї це був другий шлюб, а я закохався в неї, як молодик. Через півроку після знайомства вже зіграли невелику весілля і з тих пір пліч-о-пліч.

На щастя, на життя не скаржилися: обидва працювали, будували плани, зробили чудовий ремонт у квартирі, купили автомобіль, їздили відпочивати. Ми планували дітей, але разом з цим, нам подобалося проводити час удвох. У повсякденному житті досить важко радувати свою другу половинку, але у мене це виходило.

Власне, на дворі стояв червень, а до відпустки залишалося всього 2 тижні. Так підгадали, щоб відпочити разом злітати. Чесно кажучи, морально вже обидва дуже втомилися, тому що 2020 рік був дуже складним – самі це знаєте.

  • В той день у мене якраз була премія і я вирішив, а чому б не порадувати свою кохану – без причин і підписів. Замовив їй букет квітів – 51 троянду і відправив їй додому, тому що дружина працювала віддалено. Хоча я й заплатив чималу суму, але був настільки задоволений, що наче б заробив. Все-таки робити подарунки іноді приємніше, ніж отримувати.
  • Кур’єр відвіз букет квітів і, як я просив, зробив . Я дуже поспішав додому, бо хотів швидше подивитися на неї і отримати свою подяку. Ось тільки прийшовши додому, я не помітив ні квітів, ні вази – жодного натяку на букет.
  • Я не став себе видавати і питати, мовляв: “А де квіти? “. Особисто мені чуття підказувало, що вже щось йде не так. Я свою дружину знаю – вона якщо не хоче, то точно нічого не розповість, як би ти не намагався. Саме тому я вирішив діяти приховано і не зовсім красиво – відкрити її листування.

Власне, там було не так багато повідомлень, а одні з останніх були з деякими “ВМ”. Саме це і був її залицяльник, з яким вона написала крайнє повідомлення, на яке він так і не відповів:

  • “Зай, це ти мене балуєш? ” – повідомлення від дружини.

Якщо б цей “ВМ” відповів їй, що “ні”, то впевнений, що вона б букет залишила, а так вона побоялася, що якщо він все-таки не від мене, то їй доведеться пояснюватися і вона відвезла його на квартиру мамі. Навіщо – питання. Мабуть, жіноча логіка.

Однак, пролистнув листування з “ВМ” вгору, я зрозумів, що вже проколо 6 місяців моя дружина з ним, при цьому їх обох це влаштовує.

Я не пошкодував грошей на хороших адвокатів, тому я забрав машину і свою відремонтовану квартиру, залишивши дружині кілька сотень тисяч рублів – так було потрібно за умовами. Власне, у нові стосунки мені поки важко вступати, тому що ще не відпустило це розчарування в жіночому полі!