Квіти

Драцена-чарівна квітка

Почну свою розповідь-розповідь про моєму першому деревце з’явився на моєму підвіконні Це була драцена, яку подарували мені на новосілля Що це і з якого боку підходити до неї я звичайно ж не знала, але поступово ми познайомилися і я б навіть сказала подружилися! ! і наша дружба переросла у велику міцну взаємну любов))

З цією квіткою пов’язано багато легенд і прийме. Всі вони пішли від азіатських народностей, де Драцена з давніх-давен вважалася деревом щастя. За однією з версій, Драцена виросла на тому місці, де був повалений останній дракон на землі.

Драцену дарували всім молодятам та вона була присутня практично в кожному домі, в кожній родині.

Драцена або «драконове дерево»-досить поширене домашнє рослина, у якому цінується не невибагливістю у догляді, приємний екзотичний вигляд. . . . . . і адже насправді вона схожа на драконанехай зовсім маленького, але дракончика

Сьогодні звичайно цю красуню не зустрінеш у кожному будинку, але любителям цієї квітки думаю буде цікаво дізнатися, що за давнім прикметами допомагає своєму господарю Драцена.

Драцена є чудовим фільтром, очищаючи повітря від вуглекислого газу, від небезпечних летких речовин що виділяються меблями, будівельними матеріалами, різними миючими засобами та освітлювачі повітря. Вона росте, а ми дихаємо очищеним повітрям

Драцена чудово себе почуває в темних приміщеннях. Кущ добре росте навіть при мінімумі сонячного світла. Легко переживає не регулярні поливи і спокійна до якості грунту в горщику.

Цей диво-квітка за повір’ями привертає в будинок щастя, благополуччя і любов. Ну що ж. . . . з власного прикладу можу з 100% впевненістю сказати що це справді так! ! ! І щастя і любов і благополуччя є постійними мешканцями мого будинкуВід горщика з Драценою так і виходить позитивна енергетика, яка поширюється на весь будинок.

Деякі народні прикмети пов’язують Драцену із збільшенням і накопиченням багатства в будинку.

Підвищує настрій господаря, розкріпачує і підвищує самооцінку! !

  • Якщо у куща три втечі (від дерев’яної основи), то це талісман для фінансової стабільності і щастя в сімейному житті.
  • Якщо пагонів 5 – знак збільшення фінансів
  • 7 пагонів – захисник здоров’я і ідеальний накопичувач позитивної енергетики.
  • 21 втеча – дуже рідкісні види, які передрікають своєму господареві нечуване багатство.

Але звичайно ж багато людей вирощують Драцену не прийме або супер енергетики яку вона випромінює, а тому що садівники-любителі цінують відмінний зовнішній вигляд рослини, його невибагливість і сильний імунітет.

Але, як ми переконалися історія походження Драцен, легенди і забобони – не менш цікава сторона життя цього кімнатної квітки. Знаючи, що Драцени володіють такою масою позитивних якостей, можна не боятися вирощувати їх будинку, ставити в спальнях і дитячих кімнатах. Правдиві всі міфи ми зі стовідсотковою гарантією сказати не можемо, але те що від її виду ви станете трішки щасливішими це вже точно!