Квіти

Які домашні засоби будуть відмінною підгодівлею для каланхое

Привіт дорогий друг-садівник. Підживлення це один з найважливіших етапів в догляді за рослинами. Без них квіти втрачають всю свою декоративність і виглядають хворими. Каланхое не виняток. Завжди можна звернутися до готовим комплексним добривам, однак, і вдома можна знайти кошти, щоб покращити життя рослині. Сьогодні я хочу поділитися з вами своєю скромною підбіркою домашніх добрив, які дуже порадують ваше каланхое. Погнали!

Цукор

Каланхое, як і всі сукуленти, дуже любить і добре відгукується на цукрові підживлення. Таке незвичайне добриво слід використовувати в період росту рослини і s початку цвітіння. Можна просто злегка просипати грунт цукром, щоб при кожному поливі, квітка одержував користь. Або приготувати настій, розчинивши 1 столову ложку цукру в 600 мл води.

Замість цукру можна використовувати таблетки глюкози.

Янтарна кислота

Це кращий і дешевий біостимулятор для каланхое. Найсприятливіше кислоту використовувати після пересадки або перенесеної хвороби, щоб квітка швидше відновив свої сили і прийшов в себе. Знайти засіб можна у будь-якій найближчій аптеці вам. 1 таблетку необхідно розвести в 1 літрі води і рясно пролити каланхое під корінь. Однак використовувати підгодівлю часто не рекомендується. Краще всього 1 разів за сезон, за винятком зими, коли квітка відпочиває.

Шкаралупа

Яєчна шкаралупа це прекрасне джерело кальцію для каланхое. Так само вона допоможе регулювати потрібний pH грунту, тобто не дасть їй окислитися. Шкаралупу можна поєднувати у використанні з іншими добривами. Головне ретельно промийте її, висушіть і подрібніть. Після чого додайте невелику жменю в грунт каланхое. Шкаралупа буде розкладатися повільно, завдяки цьому ви забезпечите квітка поживними речовинами на довгий час.

Так само можна зробити настій з шкаралупи і пролити їм грунт. Жменя шкаралупи залийте 3 літрами окропу і залиште в темному місці на 5 днів.